Cennik

Wypróbuj nas wybierając jeden z poniższych pakietów startowych.

Trening Próbny
99
1 trening funkcjonalny F45
Analiza składu ciała inBody
Interpretacja wyników
Ustalenie celów treningowych
zapisz się
Tydzień Próbny
bestseller
199
3 treningi funkcjonalne F45
Analiza składu ciała inBody
Interpretacja wyników
Ustalenie celów treningowych
Plan treningowo-żywieniowy
zapisz się
21-dniowy program
599
21 dni nielimitowanych treningów
Analiza składu ciała inBody
Interpretacja wyników
Ustalenie celów treningowych
Plan treningowo-żywieniowy
Mentoring trenera oraz dietetyka
zapisz się

Cena karnetu Po okresie próbnym

Oferujemy różne opcje członkostwa dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Cena karnetu zależy od wybranego planu treningowego, częstotliwości korzystania z zajęć, a także ewentualnych dodatkowych usług, które mogą Cię zainteresować.

Dokładne informacje na temat cen i dostępnych opcji członkostwa będą Ci przedstawione podczas ostatniego spotkania z trenerem przy omawianiu planu treningowego.

Częste pytania

Cena karnetu uzależniona jest od celu treningowego i w jak szybki sposób chcielibyśmy go osiągnąć. Jest ona zależna od ilości zajęć w tygodniu oraz okresu na jaki decydujemy się zostać w klubie. Mamy do wyboru zarówno karnety miesięczne bez zobowiązań, dłuższe członkostwa jak i paczki jednorazowych wejść.

Tak, akceptujemy wszystkie karty benfitowe. O szczegóły zapytaj w studio.

Każdy trening prowadzony jest przez dwóch certyfikowanych trenerów personalnych, których celem jest dopasowanie poziomu trudności do stopnia zaawansowania uczestnika. Ćwiczenia w treningu funkcjonalnym są inspirowane ruchami, które wykonujemy na codzień. Każde z nich można modyfikować w zależności od stopnia zaawansowania ćwiczącego. Nasi trenerzy dbają, aby trening był efektywny dla osoby początkującej jak i zaawansowanej.

W czasie konsultacji, trener pomoże Ci dopasować ilość treningów w tygodniu, która będzie dla Ciebie odpowiednia. Nie przejmuj się – na pewno coś wymyślimy :)

Brak motywacji to jeden z głównych powodów rezygnacji z treningów, a tym samym braku rezultatów. Dobrze o tym wiemy, dlatego zadbamy o Ciebie. Nie raz dostaniesz od nas telefon z przypomnieniem o treningu następnego dnia czy wiadomość, gdy nie pojawisz się na zajęciach. Wszyscy mamy wspólny cel – Twoje zdrowie i sprawność, a to przecież najważniejsze!

Zajęcia prowadzone są zarówno wieczorem, rano jak i w południe, a więc zawsze znajdziesz swoje 45 minut (tylko 3% dnia!) na Twój ulubiony trening.

Teraz, dzisiaj! Im szybciej, tym lepiej. Dlaczego? Kluczem w osiągnięciu sukcesu treningowego jest wyrobienie sobie nawyku i traktowanie treningu jako stylu życia. Konsekwencja to podstawa w budowaniu zdrowych nawyków, a więc zacznij dzisiaj i ciesz się rezultatami a nie czekaj na nie w nieskończoność.

Nie ma odpowiedzi na twoje pytanie?

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Rozumiem