Mobilność i Regeneracja

Recovery

Nasze sesje Recovery F45 są idealnym dopełnieniem sesji treningowych o wyższej intensywności, zapewniając proces regeneracji, którego potrzebujesz, aby poprawić swoje wyniki i odbudować mięśnie. Dzięki połączeniu ćwiczeń pasywnych i aktywnych oraz technik rozciągania poprawisz swoją elastyczność, zakresy ruchu i postawę.

Lista treningów

Nasze treningi budowane są przez grupę sportowców i naukowców z Australii. Każdy trening ukierunkowany w konkretnym celu posiada swoją nazwę, która zobaczysz na ekranie w studio oraz w aplikacji. W ten sam dzień każdy trening będzie wykonywany przez setki tysięcy osób w naszych studiach na całym świecie!

Recovery

CALYPSO KINGS

Poprawa elastyczności mięśni pomaga zwiększyć zakresy ruchu w stawach i zmniejszyć ryzyko kontuzji. Nasze skupienie na jakości ruchu, przeciwdziałaniu kontuzjom i ogólna poprawa świadomości ciała to ważne elementy treningowe, na których skupiamy się w podczas naszych sesji regeneracji. Calypso Kings oferuje techniki rozciągania mające na celu poprawę elastyczności mięśni, mobilności stawów, ułożenia naszego ciała w przestrzeni i poprawnej postawy.

Recovery

MONDRIAN 30

Udowodniono, że rozciąganie poprawia wydajność ruchów funkcjonalnych (m.in. skoków, czy sprintów). Mondrian 30 użyje serii dynamicznych pozycji, aby pomóc Ci zrelaksować się, odprężyć oraz odnowić ciało i umysł. Ćwiczenia te wykorzystują techniki wydłużania i skracania włókien mięśniowych.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Rozumiem