Zwiększ masę mięśniową

Siłowy

Zapomnij o nudzie podczas ćwiczeń i weź udział we wszechstronnym treningu siłowym całego ciała, dzięki któremu poczujesz się wspaniale. Nasze zajęcia siłowe wykorzystują funkcjonalne wzorce ruchowe i pomagają naszym klubowiczom zwiększyć masę mięśniową, a co za tym idzie, spalić więcej kalorii jeszcze długo po zakończeniu treningu.

Lista treningów

Nasze treningi budowane są przez grupę sportowców i naukowców z Australii. Każdy trening ukierunkowany w konkretnym celu posiada swoją nazwę, która zobaczysz na ekranie w studio oraz w aplikacji. W ten sam dzień każdy trening będzie wykonywany przez setki tysięcy osób w naszych studiach na całym świecie!

Siłowy

ALL STAR

Celem Treningu ALL STAR jest zwiększenie eksplozywności, tzn. szybkości wykonywania ruchu oporowego i podnoszenia większych ciężarów. Podczas takiego treningu, zwanego plyometrycznym, wykorzystujemy ciężary i trening oporowy w celu aktywacji szybkokurczliwych włókien mięśniowych. Rezultat: silne mięśnie i zwiększona atletyczność, wpływające na dynamiczne ruchy, takie jak bieganie i skakanie. Spalanie będzie trwać jeszcze długo po zakończeniu sesji, ponieważ większa masa mięśniowa sprawi, że będziesz spalał kalorie nawet w stanie spoczynku.

Siłowy

ANGRY BIRD

Angry Bird Cię zaskoczy — to pozytywny szok dla systemu budowania mięśni, siły i wytrzymałości. Trening jest dynamiczny i wykorzystuje różne tempa i siły oporu, aby rzucić wyzwanie mięśniom górnej, dolnej i środkowej części ciała. Celem jest przystosowanie organizmu do różnorodnej pracy i utrzymywanie spalania kalorii nawet po treningu.

Siłowy

MKATZ

Mkatz to zupełnie nowy zestaw ćwiczeń w naszym bloku treningowym. To rodzaj testu dla osób chcących sprawdzić swoją siłę i wytrzymałość. Budowanie wysokiej jakości mięśni to nie tylko standardowe ćwiczenia oporowe, ale praca mięśni pod różnymi kątami, w różnym czasie trwania ruchu i w różnym tempie. Trening w trybie drop set to klasyk, który z pewnością Ci się spodoba.

Siłowy

MOON HOPPER

Moon Hopper to najnowszy, intensywny, 18-stacyjny trening oporowy stworzony przez F45. Ta sesja przetestuje Twój umysł i ciało, sprawiając, że będziesz naprawdę zadowolony z siebie po skończonym treningu.

Siłowy

PANTHERS

Panthers to trening, którego głównym założeniem jest przeciążanie mięśni i praca do upadku mięśniowego. Skutkuje to zbudowaniem znacznej siły i wytrzymałości mięśni, a także sprzyja rozbudowie masy mięśniowej.

Siłowy

PEGASUS

Ta 45-minutowa sesja oporowa HIIT pobudza mięśnie do naprawde ciężkiej pracy. Dodanie serii ćwiczeń z masą ciała i na mięśnie brzucha gwarantuje, że całe ciało zaangażuje się w trening, a serce zabije mocniej.

Siłowy

RED DIAMOND

Red Diamond to trening oparty na oporze, którego kluczowym założeniem jest praca pod stałym przeciążeniem mięśni. Czerpiąc kluczowe punkty z naszych flagowych treningów siłowych ROMANS i PHANTERS, stworzyliśmy ciężki, bezkompromisowy trening, który gwarantuje prawdziwy wzrost siły. W tym treningu skupimy się przede wszystkim na tempie (szybkości, z jaką wykonujemy ćwiczenia) i zakresie ruchu. Jesteśmy niezwykle podekscytowani możliwością wprowadzenia nowego treningu Red Diamond do naszej rozwijającej się bazy treningów, koniecznie go wypróbujcie.

Siłowy

RENEGADE

Wchodząc do studia na trening Renegade, spodziewaj się mocnego wycisku. Podczas tej sesji skupimy się na dynamicznym podnoszeniu dużych ciężarów za pomocą ruchu pchania lub ciągnięcia, jednocześnie ćwicząc mięśnie tułowia w ramach aktywnej regeneracji.

Siłowy

ROMANS

Romans to flagowy trening siłowy F45 oparty na oporze, składający się z ciężkich ćwiczeń przeplatanych maksymalnymi okresami odpoczynku. Romans ma na celu uczynienie Cię silniejszym i sprawniejszym. Każdy klubowicz powinien skupiać się na podnoszeniu tak dużego ciężaru, jak tylko potrafi, w każdej serii.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Rozumiem