Trening Cardio + Siłowy

Hybryda

Doświadcz tego, co najlepsze z obu rodzajów treningu, dzięki naszym sesjom hybrydowym, zaprojektowanym tak, aby zwiększyć Twoją wytrzymałość, przyspieszyć metabolizm i zapewnić najlepsze ćwiczenia siłowe. W naszych hybrydowych treningach F45 uzyskasz ćwiczenia cardio, wytrzymałości, siły i stabilizacji mięśni posturalnych, a wszystko to w jednym skutecznym treningu.

Lista treningów

Nasze treningi budowane są przez grupę sportowców i naukowców z Australii. Każdy trening ukierunkowany w konkretnym celu posiada swoją nazwę, która zobaczysz na ekranie w studio oraz w aplikacji. W ten sam dzień każdy trening będzie wykonywany przez setki tysięcy osób w naszych studiach na całym świecie!

Hybryda

3-PEAT

3-Peat to intensywny trening obejmujący zestaw ćwiczeń, które przetestują Twoją siłę, szybkość i wydolność sercowo-naczyniową. To jeden z niewielu treningów F45, w którym liczymy powtórzenia. 3-Peat pozwala znaleźć swoje najlepsze wyniki i następnie je pobić. Rezultat: szerszy wgląd w swoją ogólną sprawność fizyczną, umożliwiający wyznaczanie celów i ich realizację, co skutkuje uzyskaniem trwałych, zauważalnych rezultatów.

Hybryda

HOLLYWOOD

Trening HOLLYWOOD to punkt kulminacyjny naszego tygodnia treningowego. DJ podkręcający tempo na sali, elektryzująca atmosfera, 60 minut najlepszych ćwiczeń na siłę, cardio, wytrzymałość, szybkość, moc, a do tego mnóstwo zbijania piątek. Tutaj znajduje się szczytowa forma tego, jak wyglądają treningi F45, więc nie możesz tego przegapić.

Hybryda

LOYALS

Loyals to trening w stylu hybrydowym, łączący w sobie najlepsze cechy ćwiczeń cardio i ćwiczeń oporowych w odpowiednich proporcjach 2:1. Podczas treningu Loyals odczujesz zmęczenie mięśni, bo to naprawdę wymagający test wytrzymałości mięśni i progu tlenowego.

Hybryda

MIAMI NIGHTS

Celem tego intensywnego treningu hybrydowego jest wyzwolenie w Tobie wewnętrznego, funkcjonalnego sportowca. Łącząc funkcjonalny trening cardio, funkcjonalny trening siłowy i trening z masą własnego ciała, ta sesja przetestuje możliwości wszystkich uczestników.

Hybryda

MONT BLANC

Mont Blanc to najnowszy dodatek do naszej oferty ćwiczeń inspirowanych dyscyplinami sportowymi. To rewolucyjny trening, naśladujący poszczególne ruchy, które narciarz ćwiczyłby przed zawodami na wysokim szczeblu. Malejąca liczba narciarzy na całym świecie ma w tym roku spaść poniżej 150 milionów, dlatego z chęcią wypełnimy tę niszę. Pokochasz wzrost wytrzymałości sercowo-naczyniowej, propriocepcji, siły dolnych partii ciała i mięśni głębokich, a także poprawę elastyczności, równowagi i koordynacji. Mont Blanc będzie świetnym sprawdzianem dla wszystkich grup wiekowych i poziomów umiejętności.

Hybryda

T10

Innowacyjne i kreatywne połączenie cardio i siły w proporcji 50/50 sprawia, że ​​podczas tego 10-stacyjnego treningu serce bije nieubłaganie szybko. Minimalne zaangażowanie mięśni brzucha i tułowia, tylko funkcjonalny opór i funkcjonalne ruchy cardio.

Hybryda

WEST HOLLYWOOD

Korzyści z West Hollywood są nieocenione, wykraczają także daleko poza sferę fizyczną. Przyjaciele, atmosfera i elektryzująca muzyka będą najbardziej satysfakcjonującym początkiem weekendu, jaki możesz przeżyć w dowolnym miejscu na świecie. Zwróć uwagę na lekkie zmiany w czasie trwania ćwiczeń, co odróżnia ten trening od treningu Hollywood.

Hybryda

WINGMAN

Wingman to niezwykle innowacyjny, intensywny i wymagający trening, który wykorzystuje znaną technikę przeciążenia mięśni, w celu osiągnięcia jeszcze lepszych rezultatów siłowych i wytrzymałościowych. W bezpiecznym i kontrolowanym środowisku, klubowicze pracują z maksymalną wydajnością w ciągu danych 35 sekund wysiłku na każdej stacji.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Rozumiem