Czym jest f45?

trwający 45 minut Trening funkcjonalny

Najbardziej znana na świecie Australijska sieć butik fitness już w Polsce!

To więcej niż siłownia - to praca zespołowa, w której razem dążymy do indywidualnych celów.

Co nas wyróżnia

Skupiamy się na 3 najważniejszych filarach osiągnięcia sukcesu w poprawie zdrowia i sylwetki: trening, odpowiednio dobrana dieta oraz motywacja. Droga naszego klienta zaczyna się od analizy składu ciała poprzez konsultacje trenerską, aż po zbudowanie konkretnego planu żywieniowo-treningowego.

TRENING

Specjalnie zaprojektowany przez grupę naukowców i sportowców z Australii, trening funkcjonalny F45 to ponad 50 pakietów treningowych składających się z 5000+ ćwiczeń. Nie ma dwóch takich samych treningów!

Technologia F45tv® pomaga naszym trenerom w skupieniu swojej uwagi na uczestnikach oraz monitorowaniu ich pracy na bieżąco przy użyciu systemu LionHeart®.

Motywacja

Już na pierwszych zajęciach, po wykonaniu profesjonalnej analizy składu ciała inBody, nasi trenerzy ustalą z Tobą cel treningowy, a następnie stworzą dla Ciebie plan treningowo-żywieniowy. Pomocą w realizacji tego planu będzie nasz ekosystem treningowy: aplikacja do zapisów na trening, regularne pomiary składu ciała, testy sprawnościowe jak i kontrolne konsultacje trenerskie.

DIETA

Klienci F45 otrzymują pełne wsparcie w dobraniu odpowiedniej diety do treningu. Jeśli gotują sami w domu - mamy aplikację z listą zakupów i przepisami na każdy dzień. Jeśli chcą skorzystać z cateringu - współpracujemy z najlepszymi partnerami w mieście. Dietetyk F45 zawsze będzie w stanie znaleźć najlepsze rozwiązanie do indywidualnych potrzeb.

W skrócie

Najszybciej rozwijająca się franczyza

Siłownia #1 w USA

Wspierani przez celebrytów

Hugh Jackman, Mark Wahlberg, David Beckham i wielu innych

Społeczność bez ego

W F45 nie ma miejsca na ego, tworzymy społeczność, dlatego w naszych studiach nie ma luster

Treningi prowadzeni przez najlepszych

Specjalnie szkoleni trenerzy i trening z pulsometrem

Udogodnienia dostępne na każdej sesji

Ręczniki, filtrowana woda, gorąca kawa

Dlaczego trening grupowy

To społeczność

F45 to coś więcej niż siłownia. Jesteśmy rodziną. W naszych studiach spotykasz prawdziwych ludzi i osiągasz prawdziwe wyniki, a społeczność jest po to, aby Cię motywować i wspierać. Trening zespołowy zmienia życie.

DLA KAŻDEGO

Nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fitnessem, czy masz za sobą 20 lat, treningi F45 są zaprojektowane tak, aby działały na wszystkich poziomach. Wszyscy jesteśmy w tym razem.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Osiąganie celów fitness jest łatwiejsze - i o wiele przyjemniejsze - gdy jesteś częścią grupy. Ponieważ mając za sobą zespół, czujesz większą odpowiedzialność i utrzymujesz kurs.

BEZ OSĄDZANIA

Studia F45 to strefy bez osądzania, w których trenerzy i członkowie pracują razem, aby osiągnąć wyniki w otwartym, przyjaznym i wspierającym środowisku, które sprzyja prawdziwemu poczuciu wspólnoty.

f45 globalnie

Znajdujemy się w 65+ krajach i 2500+ miejscach na całym świecie. Sprawdź gdzie jesteśmy i wypróbuj studio w innym kraju. 

Technologia

W F45 używamy technologii do wspierania procesu treningowego i potęgowania rezultatów. Interaktywne doświadczenie treningowe, które wspiera Cię przez całą sesję, sprawia, że ​​trening jest bardziej angażujący i efektywny.

F45TV

Każde studio wyposażone jest w nasze specjalne ekrany F45TV, które w trakcie sesji wspierają zarówno klubowiczów, jak i trenerów, oferując wskazówki i wspomagając indywidualne skupienie.

LIONHEART

Bezprzewodowy system monitorowania tętna zintegrowany z F45TV. Pomaga wyznaczać cele i śledzić wydolność.

F45 TRAINING APP

Aplikacja F45 Challenge zapewnia klubowiczom opiekę treningową i żywieniową poza studiem, jednocześnie dając możliwość rezerwacji zajęć i monitorowania aktywności poza treningowej.

FITRADIO

Możemy pochwalić się własną  stacją radiową z najświeższymi, wyprodukowanymi przez DJ-ów miksami wraz z podkładami głosowymi ambasadorów F45, która tworzy zabawną, motywującą i pełną energii atmosferę.

My na instagramie

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Rozumiem