Maksymalne spalanie

Cardio

Witamy w nowym standardzie cardio, ze specjalnie dobranymi treningami, które koncentrują się na wszystkich aspektach ciała i ogólnego stanu zdrowia. W F45 używamy ruchów plyometrycznych w połączeniu z synchronizacją i pracą w tempie, aby przyspieszyć zarówno system aerobowy, jak i beztlenowy, zapewniając rezultaty, których szukasz.

Lista treningów

Nasze treningi budowane są przez grupę sportowców i naukowców z Australii. Każdy trening ukierunkowany w konkretnym celu posiada swoją nazwę, która zobaczysz na ekranie w studio oraz w aplikacji. W ten sam dzień każdy trening będzie wykonywany przez setki tysięcy osób w naszych studiach na całym świecie!

Cardio

22

22 to jeden z najbardziej znanych treningów wydolnościowych F45, z dłuższymi seriami i krótszymi przerwami na odpoczynek, dzięki którym serce będzie musiało pracować ciężej, a Ty poczujesz prawdziwe spalanie (prawie do 1000 kalorii). Ruchy cardio całego ciała łączą się z elementami wzmacniania mięśni brzucha, dzięki czemu 22 jest dynamiczną, ekscytującą sesją, która nie pozwoli Ci odgadnąć, co czeka Cię dalej. Weź ze sobą dodatkowy ręcznik, bo na tej sesji będziesz się pocił.

Cardio

ABACUS

Abacus to jeden z najbardziej lubianych treningów cardio F45, który koncentruje się na pracy z mniejszą liczbą stacji i pewnym akcentem: wydłużaniem czasu pracy, a następnie zmniejszaniem go w trakcie trwania treningu. Zwiększająca się i zmniejszająca się liczba powtórzeń do wykonania w tej piramidzie fitness to ciekawy i intensywny test wydolności. Nie lekceważ prostoty tej sesji składającej się z 6 stacji; ABACUS sprawi, że będziesz przemoczony i zdyszany, pytając, gdzie zniknęły te wszystkie centymetry w talii.

Cardio

ATHLETICA

Athletica to wypowiedzenie wojny tkance tłuszczowej. To nie jest powolny i równy spacer po parku, to intensywny trening cardio, którego celem jest ustanowienie i zbudowanie mocnych podstaw aerobowych, wywindowanie Cię w strefę spalania tłuszczu i rzeźbienie szczupłego, ujędrnionego ciała.

Cardio

BEARS

Bears to flagowa sesja cardio F45, która opiera się na eksplozywnym treningu plyometrycznym, w którym jako opór wykorzystuje się niewiele więcej niż masę własnego ciała. Nacisk położony na moc i stabilizację przy dłuższych okresach pracy zapewnia potężny impuls cardio, więc nie zdziw się, jeśli Twoje ręce i nogi nadal będą trzęsły się po treningu.

Cardio

BRIXTON

Chociaż większość z nas prawdopodobnie nie wytrzyma 12 rund na ringu bokserskim, opracowaliśmy trening, który integruje elementy mieszanych sztuk walki, boksu i samoobrony, które każdy może wykonać. Naśladując wzorce ruchów ze sztuk walki, wykorzystasz głębokie rezerwy układu krążenia, co oznacza niezrównane spalanie i szczupłą sylwetkę.

Cardio

BROOKLYN

Podobnie jak Brixton, Brooklyn to intensywny trening, gdzie wypocimy i wyboksujemy nasze zmagazynowane kalorie, przez serie uderzeń i kopnięć. Jest to trening cardio o wysokiej intensywności, który naśladuje sesję treningową prawdziwego boksera i sprawi, że będziesz się pocił, jakbyś właśnie ukończył 12 rund na ringu.

Cardio

DOCKLANDS

Trening interwałowy zapewnia niezrównane spalanie tłuszczu i ogólną sprawność ciała. Dlatego F45 stworzyło DOCKLANDS: dłuższe, bardziej wymagające okresy pracy i odpoczynku, po których następują krótsze okresy ruchu i spoczynku – a wszystko to w ramach jednego treningu. Zmiana czasu trwania ruchów lub interwałów treningu podczas jednej sesji dezorientuje organizm, uniemożliwia mu adaptację i buduje solidną wytrzymałość.

Cardio

FIRESTORM

Co powiesz na szybki, zróżnicowany, ale prosty trening spalający tłuszcz, który kreatywnie wykorzystuje masę ciała i sprzęt? Poznaj FIRESTORM — 27-stacyjny podmuch endorfin, który pochłania mnóstwo kalorii i buduje równowagę, wytrzymałość i moc dzięki szerokiemu zakresowi ruchów. Przebicie się przez FIRESTORM to nie tylko zbudowanie szczupłego, wyrzeźbionego ciała, ale także wyzwanie dla umysłu i koordynacji, aby pokonać wszystkie 27 stacji.

Cardio

FOXTROT

Celem treningu FOXTROT jest osiągnięcie maksymalnego progu beztlenowego i utrzymanie go tak długo, jak to możliwe. Praktycznie nie ma takiego etapu treningu, w którym tętno aktywowane powinno spaść o więcej niż 10-15%. Trening ten ma na celu znaczne zwiększenie wydolności aerobowej i wytrzymałości naszych mięśni.

Cardio

GRAVITY

Sesja GRAVITY radykalnie poprawia poziom sprawności, elastyczności, wytrzymałości, umiejętności plyometrycznych i kondycji aerobowej, przez co wpływa na ogólny rozwój fizyczny organizmu.

Cardio

MVP

MVP to nie jest typowy trening cardio, to ciekawy eksperyment z niespodzianką w trakcie. Po pierwszym okrążeniu połowa ćwiczeń zamieni się w zupełnie inne ruchy, przez co z pewnością nie zaznasz nudy.

Cardio

PIPELINE

Podczas tej sesji nie odpoczniesz, ponieważ w kółko stawiać będziesz czoła nadchodzącym zestawom 9 fal pracy. W PIPELINE tętno gwałtownie wzrasta i pozostaje na tym poziomie przez całe 45 minut. Obserwuj monitory tętna, ponieważ PIPELINE zapewnia niesamowite rezultaty, spalając ponad 850 kalorii podczas sesji.

Cardio

QUARTERBACKS

Nasza sesja QB została zainspirowana szybką i dynamiczną grą footballu amerykańskiego. Bieg ze zmianą kierunków, podział na atak i obronę oraz ruchy cardio oparte na generowaniu mocy pozwolą Ci poczuć się jak prawdziwy zawodnik drużyny podczas swojego treningu.

Cardio

TEMPLARS

Trening z przyjacielem ma wiele zalet. Najważniejszą z nich jest wytrwałość i regularność w treningach ale też większa przyjemność i zabawa podczas treningu, zdrowa rywalizacja oraz lepsze wyniki. TEMPLARS to trening zaprojektowany w celu sprawdzenia wytrzymałości układu krążenia i siły, w ramach 14 inteligentnie wybranych ćwiczeń partnerskich.

Cardio

TRIPLE DOUBLE

TRIPLE DOUBLE jest flagowym treningiem wydolnościowym F45, który przełamie Twój próg aerobowy, pomoże w szybkiej utracie tkanki tłuszczowej i, podobnie jak wszystkie nasze sesje HIIT, pod koniec wyciśnie z Ciebie wszystko. To kolejna kusząca mieszanka tabaty, która popchnie Cię do granic możliwości i zmusi organizm do dalszej pracy nad budowaniem zapasów tlenu przez 16 do 24 godzin po zakończeniu treningu.

Cardio

VARSITY

VARSITY łączy różne czasy pracy w jednym treningu, przez co przetestuje próg tlenowy każdego. Trzy okrążenia, każde w różnym czasie, sprawiają, że jest to niezwykle innowacyjny i przyjemny zastrzyk cardio.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Rozumiem