PRÓBNY TYDZIEŃ TO DLA CIEBIE ZA MAŁO?

Wypróbuj nasz 21-dniowy program

Program treningowy, który gwarantuje rezultaty i wyrabia nawyki ćwiczeniowo-żywieniowe. To one są kluczem do osiągnięcia wymarzonej sylwetki i doskonałej sprawności.

21 dni treningów stacjonarnych z trenerami F45 w naszych studiach

Mentoring treningowy, żywieniowy oraz motywacyjny

Analizy składu ciała inBody wraz z profesjonalną interpretacją

Plan żywieniowy wraz z listą zakupów na każdy dzień

Dostęp do aplikacji treningowo-żywieniowej F45 Challenge

Na czym polega 21-dniowy program?

Konsultacja z globalnie certyfikowanym trenerem f45

1

Przed pierwszym treningiem spotkasz się z trenerem, który zada Ci kilka pytań odnośnie przebytych kontuzji, ogólnego stanu zdrowia oraz wytłumaczy jak odnaleźć się na sali.

Analiza składu ciała profesjonalną maszyną inBody 570

2

Trener poprowadzi Cię przez nieinwazyjne badanie maszyną inBody, po czym przedstawi Ci wyniki badania wraz z ich interpretacją.

stworzenie spersonalizowanego planu treningowego na 21 dni

3

Na podstawie wywiadu oraz wyników badania inBody trener prowadzący przekaże Ci plan treningowy dopasowany dokładnie do Twoich celów oraz historii treningowej.

stworzenie planu dietetycznego dostępnego w aplikacji

4

Trener wraz z naszym dietetykiem przygotują dla Ciebie zapotrzebowanie kaloryczne oraz rozłożenie makroskładników. Na podstawie tego w aplikacji F45 zostanie zbudowany plan dietetyczny oraz przepisy na każdy dzień. Istnieje również możliwość zamówienia gotowej diety cateringowej F45xGF.

dodatkowe spotkania na temat przebiegu treningów

5

W ciągu 21 dni trenerzy będą monitorować Twoje postępy, korygować oraz uczyć Cię wzorców ruchowych, a także upewniać się, że czerpiesz radość z naszych sesji.

analiza skladu ciala oraz ewaluacja rezultatów Po 21 dniach

6

Gdy program dobiegnie końca trener prowadzący przedstawi Ci wyniki programu oraz dalsze kroki w kierunku treningów oraz żywienia.

Posłuchaj historii Naszych Klientów i klientek

Na codzień zmieniamy życie setek tysięcy osób na całym świecie, a część z nich pochodzi również z Polski

Co mówią klienci

Nasza średnia ocena w Google to 5/5.
Oto parę opinii naszych trenujących.

6/5! Z ręką na sercu, polecam. Atmosfera, muzyka, ludzie i trenerzy ❤ - wszystko to jest tam boskie. Treningi - zróżnicowane, zabawa - przednia, wyzwania - pomagające w zdobywaniu celów. Czy chcesz schudnąć, czy wyrobić sylwetkę, wprowadzić rutynę i dobre nawyki. To jest miejsce oraz ludzie, którzy Ci w tym pomogą.

A

F45 Rondo Daszyńskiego

F45 to jest to czego szukałam od wielu lat! Krótki a bardzo intensywny trening. Dzięki tym treningom nauczyłam się systematyczności i czerpania przyjemności z aktywności fizycznej. Nie zmuszam się już do treningów i nie mogę się doczekać każdego kolejnego :):):) Serdecznie polecam!

Katarzyna

F45 Metro Wilanowska

To miejsce nie ma porównania z innymi! Chociaż to trening grupowy, czuje się jakbym miał trening 1:1 z personalnym trenerem. Wysokiej jakości sprzęt, trenerzy przez wielkie T, z ogromną wiedzą. Miałem spore oczekiwania, ale ATMOSFERA i PROFESJONALIZM, przekroczyły moje wyobrażenia o tym miejscu.

Paweł

F45 Wilanów

Jestem w F45 od roku i jeszcze długo zostanę. Super studio z świetną opieką trenerską, motywacyjną atmosferą i grupą ludzi stanowiącą wspaniałą społeczność! Treningi nadają się zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych, każdy się tutaj odnajdzie. Polecam 🙂

Kinga

F45 Rondo Daszyńskiego

Dokładnie to czego szukałam! Zajęcia na super poziomie, na każdym treningu coś innego, nigdy nie ma nudy! Po każdym treningu czuję się naładowana pozytywną energią na cały dzień <3

Karolina

F45 Wilanów

Nie przyjdziesz nie zrozumiesz! Wspaniały trening, który trwa tylko i aż 45 minut, potrafi uzależnić zmieniając całkowicie Twoje podejście do aktywności fizycznej. Ale to nie tylko sala treningowa, znajdziesz tu także wspaniałą atmosferę, ciekawych ludzi, dobra muzykę i trenerów, gotowych pomóc Ci zawsze gdy tego potrzebujesz.

Aleksandra

F45 Metro Wilanowska

Zapisz się na program

Jesteś gotów na osiągnięcie wymarzonych rezultatów?

Nielimitowana ilość treningów
Analiza składu ciała inBody
Interpretacja wyników
Ustalenie celów treningowych
Mentoring trenera
Lista zakupów na każdy dzień wraz z przepisami
599
zapisz się

Częste pytania

Po zakończeniu programu trener prowadzący przedstawi Ci opcję kontynuowania przygody z F45 w zależności od Twojego celu treningowego. Mamy różne opcje członkostw w naszych studiach: karnety miesięczne limitowane oraz nielimitowane, paczki treningów oraz wiele innych.

Tak, akceptujemy wszystkie karty benfitowe. O szczegóły zapytaj w studio.

Każdy trening prowadzony jest przez dwóch certyfikowanych trenerów personalnych, których celem jest dopasowanie poziomu trudności do stopnia zaawansowania uczestnika. Ćwiczenia w treningu funkcjonalnym są inspirowane ruchami, które wykonujemy na codzień. Każde z nich można modyfikować w zależności od stopnia zaawansowania ćwiczącego. Nasi trenerzy dbają, aby trening był efektywny dla osoby początkującej jak i zaawansowanej.

W czasie konsultacji, trener pomoże Ci dopasować ilość treningów w tygodniu, która będzie dla Ciebie odpowiednia. Nie przejmuj się – na pewno coś wymyślimy :)

Brak motywacji to jeden z głównych powodów rezygnacji z treningów, a tym samym braku rezultatów. Dobrze o tym wiemy, dlatego zadbamy o Ciebie. Nie raz dostaniesz od nas telefon z przypomnieniem o treningu następnego dnia czy wiadomość, gdy nie pojawisz się na zajęciach. Wszyscy mamy wspólny cel – Twoje zdrowie i sprawność, a to przecież najważniejsze!

Zajęcia prowadzone są zarówno wieczorem, rano jak i w południe, a więc zawsze znajdziesz swoje 45 minut (tylko 3% dnia!) na Twój ulubiony trening.

Teraz, dzisiaj! Im szybciej, tym lepiej. Dlaczego? Kluczem w osiągnięciu sukcesu treningowego jest wyrobienie sobie nawyku i traktowanie treningu jako stylu życia. Konsekwencja to podstawa w budowaniu zdrowych nawyków, a więc zacznij dzisiaj i ciesz się rezultatami a nie czekaj na nie w nieskończoność.

masz wątpliwości lub pytania?

Zostaw swoje dane kontaktowe i krótką wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą żeby odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wątpliwości

Dziękujemy, nasz dział obsługi klienta wkrótce się z Tobą skontaktuje.
Coś poszło nie tak podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie.
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Rozumiem